Підприємство з іноземним капіталом «Індраяні Оверсіз»

Підприємство з іноземним капіталом «Індраяні Оверсіз» було створено в 1998 році. Підприємство успішно веде свою господарську діяльність на ринку України більше 17 років. Діяльність компанії почалася з поставок сировини і продукції промислового призначення з Індії в Україну, а також оптової торгівлі.

Основними видами продукції, яку імпортує наше підприємство, є джутові вироби (тканина, пряжа, сумки, мішки), рис та поліпропіленові мішки. Ми поставляємо товар з Індії від компаній-виробників і гарантуємо високу якість нашої продукції.

Реалізація продукції здійснюється як безпосередньо зі складу в Києві, так і здійснюються поставки за попереднім замовленням. Нашими покупцями є провідні у своїх галузях виробничі підприємства, які використовують поставляється нами продукцію для своїх виробничих потреб, а також торговельні компанії. Наше підприємство проводить лояльну цінову політику при високій якості продукції, що відповідає прийнятим в Україні стандартам і підтверджується всіма необхідними сертифікатами та висновками.

Фотогалерея